Kontakty

Lucia/Igor

tc

0949 623 612joga

Adresa

blok FKvacalovaŽilinaE-mail

info@shanticentrum.com

tc

0949 623 612


Aktuality:

leto


Zobrazit Kvacalova 57, 010 04 Žilina na väcšej mape

Info pre motorizovaných

návštevníkov Shanti centra:

Prosíme Vás použite verejné

parkovisko pri Závodskom

cintoríne (cca. 2min chôdze).

Detská herna

Je vonku nevlúdne pocasie? Dieta doma neobsedí a chce byt v spolocnosti rovesníkov? Mama by tiež rada zmenila vzduch?

energy

  • U nás sú rodicia a deticky vítaní. Každé štvrtkové doobedie môžete k nám príst trávit cas hraním, kreslením, jašením... Dat si k tomu cajík a kávu a len tak si užit cas s malými detmi v našej herni.

V prípade, že sa spojí viac mamiciek a bude záujem o opatrovatelku, zariadime. :-) O konkrétnom harmonograme herne sa dozviete tu na našej webstránke v sekcii rozvrh/cenník.

Spät

Joga pre deti

Ponúkame jogu pre deti od 5 rokov v utorky od 16:10 do 16:50. Nutné je prihlásenie vopred. Stretnutia su pod vedením kvalifikovanej joga lektorky.

Komunitné hranie bez hračiek pre mamy s deťmi stredy 9:30 - 11:30

- Aktivity sú zamerané na rozvoj zmyslového vnímania pre deti od 1 do 4 rokov ( prípadne podľa individuálnej dohody). Aktivity sú nastavené tak, aby podporili komunitné stretávanie sa detíťa matiek. Aby boli mamičky motivované tvorit kreatívny program pre deti. Aby sa deti spontánne zapájali, rozvíjali svoju fantáziu a boli motivované k spontánnemu a nevedomému učeniu cez tvorivé hry, skúsenosti a zážitky.

- Stretnutia ponúkajú aj tvorivé nápady pre rodičov ako sa s deťmi “hrať bez hračiek“ a ako si vytvoriť vlastné hračky z predmetov okolo nás. Súčasťou aktivity Tvorivé hranie bez hračiek je aj hra tela - pohybová aktivita, kde si formou príbehu deti zacvičia jogu, zahrajú sa na zvieratká, atď.