joga

Adresa

blok FKvačalovaŽilinaE-mail

info@shanticentrum.com

tc

0949 623 612


Aktuality:

beseda


Zobraziť Kvačalova 57, 010 04 Žilina na väčšej mape

Info pre motorizovaných

návštevníkov Shanti centra:

Prosíme Vás použite verejné

parkovisko pri Závodskom

cintoríne (cca. 2min chôdze).


Meditačné stretnutia

Len nachvíľu stíšiť neustále pracujúcu myseľ, dopriať si úplný oddych, zažiť hlboký pocit slobody a nekonečnej lásky, spočinúť vo svetle a opäť sa vrátiť späť s čistou, jasnou a pokojnou mysľou..

meditacie Meditácia, či už dynamická, alebo statická je sústredenie mysle do jedného bodu, na jednu činnosť, a tým jej vyčistenie od neustále prúdiacich myšlienok.. Som len pozorovateľ, som tu a teraz..

Meditačné stretnutia organizujeme raz mesačne so zaujmavými ľuďmi – budhistickými mníchmi, empatikmi, pránikmi, liečiteľmi,.. O konkrétnych stretnutiach Vás budeme priebežne informovať na našej úvodnej webovej stránke.

Spät


Prednášky a diskusie

Ak cestu hľadáš, chystáš sa vykročiť alebo už kráčaš, príď sa podeliť o svoje skúsenosti a získať inšpirácie a iné pohľady na svet v nás a okolo nás.

shanti rozhovoryRaz mesačne pripravujeme pútavé stretnutia a obohacujúce prednášky s hudobníkmi, cestovateľmi, liečiteľmi, terapeutmi a inými odborníkmi.

Prednášky a diskusie sa konajú raz do mesiaca a jedno sedenie trvá približne 3 hodiny.


Späť

Ženské stretnutia a kruhy

napiszenske stretnutiaStres a zvýšené nároky, tlaky, časová tieseň a svet, v ktorom prevažuje mužská energia? Vypni nachvíľu, príď sa ponoriť do sveta tvorivosti, objaviť a rozviť svoju ženskosť v kruhu ďalších z tohto nežného pohlavia.

Veď kedysi sa na dedinách stretávali ženy, aby spoločne priadli, háčkovali či šklbali perie a popritom strávili príjemné chvíle v kruhu susediek a priateliek, dozvedeli sa tie najnovšie klebety, vylepšili náladu, zažili empatiu, niečomu sa priučili a posilnili svoje zručnosti.

Počas našich ženských kurzov sa budeme raz/dva-krát mesačne venovať tvorivým činnostiam ako zdobeniu veľkonočných vajíčok, či vyrábaniu vianočných ozdôb, maľovaniu na sklo, zhotovovaniu pohľadníc, štrikovaniu, vareniu zaujímavých exotických jedál atď.

Alebo budeme zdieľať svoje názory a pocity formou council, pracovať so ženskou energiou, prípadne si vypočujeme prednášku jednej z nás s následnou diskusiou na témy ako ženské cykly, ženské archetypy, emócie, atď.

Späť

 © Copyright 2012   Všetky práva vyhradené    www.shanticentrum.com 
flexdesign flexdesign