joga

Adresa

blok FKvačalovaŽilinaE-mail

info@shanticentrum.com

tc

0949 623 612


Aktuality:

masaze


Zobraziť Kvačalova 57, 010 04 Žilina na väčšej mape

Info pre motorizovaných

návštevníkov Shanti centra:

Prosíme Vás použite verejné

parkovisko pri Závodskom

cintoríne (cca. 2min chôdze).

Masáže

Si unavený? Máš stuhnuté svaly krku a šije od sedenia v kancelárii? Alebo si unavený po fyzickej práci a chceš sa dať dokopy? Či len tak uvoľniť stres? Relaxovať? Shanti centrum rošírilo ponuku služieb o Thajskú jogovú masáž a masáž v sede. Ponúka ich Miroslav Straka - masér s 8 ročnou praxou, ktorý má za sebou štúdium v rôznych masérskych kurzoch vrátane nadstavbových kurzov v Bangkoku a Chiang Mai.

THAJSKÁ MASÁŽ alebo nazývaná tiež thajská jógová masáž je založená na princípoch ájúrvédy a jógy. Je kombináciou akupresúry a strečingu. Pri thajskej masáži je klient oblečený. Je vhodná pre relaxáciu, uvoľnenie svalstva a úľavu od bolesti zo stuhnutých svalov, znižuje napätie a bolesti hlavy a pomáha znovu získať svalovú a kĺbovú pohyblivosť. Thajská masáž pomáha nielen stimulovať krvný obeh a lymfatický systém, ale tiež zlepšuje imunitu a udržuje telo v dobrej kondícii.

Masáž V SEDE CEZ OBLEČENIE sa vykonáva v sede, najčastejšie na masérskej stoličke, pričom sa klient nemusí vyzliecť, čo mnohí vítajú. Masíruje sa krk, šija, okolie lopatiek, ruky a svaly pozdĺž chrbtice. Trvá 15-20 minút. Pomáha hlavne pri strese, uvoľnuje stuhnuté svalstvo, zlepšuje hybnosť tela a cirkuláciu telových tekutín. V zahraničí ju maséri často robia priamo na pracoviskách svojich zákazníkov, ale aj na plážach, v parkoch, verejných záhradách, nákupných centrách.

Kontakt na objednávanie: 0948 410 124

Kurz Cchi Kung I.stupen

Kurzy I. stupna cchi kung-u cung juan sú vhodné pre všetkých so záujmom o zdravie. Na Vašom veku, vierovyznaní, a fyzickej pripravenosti nezáleží. Cvicenie je vhodné pre úplných zaciatocníkov, aj pokrocilých.

Naucíte sa, ako zvýšit množstvo aj kvalitu vlastných energií, a ako ich využívat k ozdraveniu, k zvýšeniu imunity a zlepšeniu intelektu. Cvicením nastolujeme vnútornú rovnováhu jin - jang. Naucíme sa ako ocistovat organizmus, zbavovat sa napätia, posilnovat oblicky... Jednoduché, prevažne meditacné cvicenia niesu fyzicko-technicky nárocné a vhodné pre všetky vekové kategórie. Rozhodujúca je chut a vôla pre seba nieco urobit. Po skoncení kurzu budete vediet cvicit samostatne, dostanete certifikát o absolvovaní a budete sa môct zúcastnovat pravidelných spolocných cvicení ( u nás, v Shanti centre, štvrtky od 18:20 ).

Cchi kung-u cung juan ( Zhong Yuan Qi Gong - ZYQ ) je vzácne umenie auto-regulácie a jeden z najstarších a najkomplexnejších smerov zdravotného-liecebného cchi-kung-u. Tvorí ho ucelený systém jednoduchých, pohybových a meditacných cvicení. Vdaka cviceniu pozitívne zmeny prebiehajú na fyzickej, energetickej aj informacnej úrovni. ZYQ napomáha-umožnuje velmi komplexný rozvoj cloveka. Prvý stupen je zameraný na zlepšenie zdravia - uvolnenie tela. Zdravie je v živote dôležitým základom. Cvicením ZYQ sa tiež obnovuje talent, narastá chut do života a práce, upokojuje sa mysel. Zlepšuje sa sústredenost, vizualizácia, porozumenie, a zvyšuje bdelost. Dobré zdravie je tiež základ k dalšiemu rozvoju, ktorému sa venujeme neskôr na dalších stupnoch. ZYQ je velmi vhodné a prospešné kombinovat aj s inými cviceniami a aktivitami. Kurz I.stupna je v celkovom rozsahu 15 hodín, teoretickej a praktickej výuky. Pod vedením inštruktora Miroslava Chudej-a, ktorý vyucuje ZYQ od r.2013. Má povolenie ucit I. a II. stupen, od Majstra Xu Ming-tang.

Približný program kurzu: piatok 18 - 21, sobota 9 - 16, nedela 9 - 16

Cena: 90 / 70€ ( zlavená cena je pre študentov, dôchodcov, mamicky na materskej a ZTP ) Polovicná cena je za opakovanie kurzu do 18tich mesiacov.

Informovat a prihlásit sa môžete: miroslav.zyq@gmail.com, 0944 278 814 https://www.facebook.com/zyqinstructormiroslav/

Viac informácii nájdete aj na stránkach Slovenskej Asociacie Cchi kung-u cung juan: http://zyq.sk/cung-juan-cchi-kung/co-je-cung-juan-cchi-kung

Späť


Poradenstvo

reikiPri Vašich zdravotných problémoch a ťažkostiach Vám vieme odporučiť a poskytnúť kontakty na ľudí venujúcich sa alternatívnej liečbe ako je akupunktúra, homeopatia, etikoterapia, fytoterapia, muzikoterapia, reiki, numerológia a výklady.

Pravidelne pripravujeme stretnutia a prednášky s odborníkmi v týchto oblastiach. O konkrétnych stretnutiach Vás budeme priebežne informovať na našej úvodnej webovej stránke.

Späť

 © Copyright 2012   Všetky práva vyhradené    www.shanticentrum.com 
flexdesign flexdesign