joga

Adresa

blok FKvačalova 57010 04 ŽilinaE-mail

info@shanticentrum.com

tc

0949 623 612


Aktuality:

masaze


Zobraziť Kvačalova 57, 010 04 Žilina na väčšej mape

Info pre motorizovaných

návštevníkov Shanti centra:

Prosíme Vás použite verejné

parkovisko pri Závodskom

cintoríne (cca. 2min chôdze).

Terapie

V Shanti centre ponúkame novinku: individuálne terapie. Sú určené pre širokú verejnosť. Ak máte nejaký problém, či už zdravotný, vzťahový, so sebou, s okolím,.. ozvite sa Bianke na kontakt uvedený nižšie. Dohodnite si s ňou dvojhodinové stretnutie v útulnom a diskrétnom priestore Shanti centra, kde máte zaručený komfortný a ničím nerušený priebeh terapie. Po terapii budete opäť trochu bližšie k harmónii, vyrovnanosti, zdraviu a zdravým vzťahom.

Podľa slov terapeutky: Na svet sme prišli preto, aby sme boli ŠŤASTNÍ, nie aby sme sa trápili. Nech je dôvod vášho trápenia akýkoľvek a chcete ho vyriešiť, príďte vyskúšať liečivý proces terapie s Biankou, ktorá pri liečení používa veľmi efektívne techniky: The WORK a TERAPIU DUŠE. Počas terapie vám pomôže odstrániť staré zranenia, zrušiť emocionálne bloky a podporí vás v procese ZMENY k uzdraveniu a šťastnému životu, v porozumení a LÁSKE.

Kedy: Pondelok-sobota, od: 10.00–16.00 hod. Terapia trvá 2 hodiny a prevedie vás ňou skúsená koučka metódy The Work a terapeutka techniky Terapia Duše Dr. Bianka Kralik. Registrácia.:blanulka.kralik@gmail.com, 0917 061 040, FB: BiankaKralik Viac info: www.biankakralik.webnode.sk

Masáže

Si unavený? Máš stuhnuté svaly krku a šije od sedenia v kancelárii? Alebo si unavený po fyzickej práci a chceš sa dať dokopy? Či len tak uvoľniť stres? Relaxovať? Shanti centrum rošírilo ponuku služieb o Thajskú jogovú masáž a masáž v sede. Ponúka ich Miroslav Straka - masér s 8 ročnou praxou, ktorý má za sebou štúdium v rôznych masérskych kurzoch vrátane nadstavbových kurzov v Bangkoku a Chiang Mai.

THAJSKÁ MASÁŽ alebo nazývaná tiež thajská jógová masáž je založená na princípoch ájúrvédy a jógy. Je kombináciou akupresúry a strečingu. Pri thajskej masáži je klient oblečený. Je vhodná pre relaxáciu, uvoľnenie svalstva a úľavu od bolesti zo stuhnutých svalov, znižuje napätie a bolesti hlavy a pomáha znovu získať svalovú a kĺbovú pohyblivosť. Thajská masáž pomáha nielen stimulovať krvný obeh a lymfatický systém, ale tiež zlepšuje imunitu a udržuje telo v dobrej kondícii.

Masáž V SEDE CEZ OBLEČENIE sa vykonáva v sede, najčastejšie na masérskej stoličke, pričom sa klient nemusí vyzliecť, čo mnohí vítajú. Masíruje sa krk, šija, okolie lopatiek, ruky a svaly pozdĺž chrbtice. Trvá 15-20 minút. Pomáha hlavne pri strese, uvoľnuje stuhnuté svalstvo, zlepšuje hybnosť tela a cirkuláciu telových tekutín. V zahraničí ju maséri často robia priamo na pracoviskách svojich zákazníkov, ale aj na plážach, v parkoch, verejných záhradách, nákupných centrách.

Kontakt na objednávanie: 0948 410 124

Späť


Poradenstvo

reikiPri Vašich zdravotných problémoch a ťažkostiach Vám vieme odporučiť a poskytnúť kontakty na ľudí venujúcich sa alternatívnej liečbe ako je akupunktúra, homeopatia, etikoterapia, fytoterapia, muzikoterapia, reiki, numerológia a výklady.

Pravidelne pripravujeme stretnutia a prednášky s odborníkmi v týchto oblastiach. O konkrétnych stretnutiach Vás budeme priebežne informovať na našej úvodnej webovej stránke.

Späť

 © Copyright 2012   Všetky práva vyhradené    www.shanticentrum.com 
flexdesign flexdesign